Kërko

100.00 Euro €
Paisje te ndryshme per Palester

QR CODE
Palestra
Postuar 3 vjet më parë
1368 shikime

100.00 Euro €
Paisje te ndryshme per Palester

QR CODE
Palestra
Postuar 3 vjet më parë
1368 shikime

Përshkrimi

Kam shum paisje per Palester te ardhura nga North Amerika.
Shikoni Fotot the Beni Zgjedhjen qe deshironi. Kemi BIÇIKLETA. BENCH.PISTA VRAPIMI ( Pa motorr) VEGLA FORCE pa Pesha ( Me shufra rrezitente.etj etj etj
Rre

Kontaktoni Gashi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Gashi
  Gashi
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 28 Gushti, Rruga E Gjimnazit, Tropojë, Kukës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester Paisje te ndryshme per Palester
  100.00 Euro € Paisje te ndryshme per Palester nga Gashi