Kërko

Pa pagesë
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
80 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
80 shikime

Përshkrimi

Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, produkte qelqi, dysheme e vende ku ka derdhje yndyrash e vajrash te ndryshem.
Produkt jotoksik, miqesor ndaj mjedisit dhe i biodegradueshem, i pa testuar te kafshet, e nuk ndikon ne shtresen e ozonit!

Perdorimi: Per rezultate sa me te mira, sperkateni ose shperhapeni produkti me furce/sperkates mbi pjesen e ndotur. Lereni nga 1-15 minuta te veproje, sipas shkalles se ndotjes, dhe pastaj shpelajeni me uje. Perdorimi i ujit te ngrohte e rrit veprueshmerine e Superpastruesit.

Perberesit: Trisodium nitrilotriacetate 38% e holluar (1-5%), Kripe monosodike (1-5%), Pirofosfat tetrapotasiumi (1-5%), Etoksilat alkooli (1-5%), Kristale te fosfatit te Na tribazik shkalla teknike (1-5%), uje H2O (80%)

Nxitoni per oferten per 35 litra koncentrat vetem 20000 leke!

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  166 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash. nga Anonim