Kërko

Pa pagesë
KERKOJ LIDHJE MARTESORE ME NJE Mahkull shume serioz

Te ndryshme
Postuar 7 vjet më parë
110 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
KERKOJ LIDHJE MARTESORE ME NJE Mahkull shume serioz

Te ndryshme
Postuar 7 vjet më parë
110 shikime

Përshkrimi

une qe po shkruaj jam nje zonje 40 vjece e divorcuar pa femij kerj=koj nje mashkull zerioz deri ne moshen 45+52 vjec per martes te jet large cdo vesi te keq

i interesuari te me shkruaj ne adresen time te emailit [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  tirane, tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë KERKOJ LIDHJE MARTESORE ME NJE Mahkull shume serioz nga Anonim