Detajet e shitësit

qehaja
qehaja
5 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 10+ muaj
5 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto qehaja

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  qehaja's listimet

  Ofroj vend pune per sanitare
  6 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Ofroj vend pune per sanitare
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  6 muaj më parë
  Kerkohet sanitare per shtepi Te jete korrekte , dhe e pergjegjshme . Orari : 8.00-13.00 Tre here ne jave . Paga : 2000 lek/dita Na kontaktoni ne : 0682097305
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  Kontrolloni me shitësin
  84 persona shikuan
  U shtua 6 muaj më parë
  ARKITEKTE INTERIERI
  7 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  ARKITEKTE INTERIERI
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  7 muaj më parë
  Kerkohet Arkitekte interiori mobilerie Te jete korrekte dhe e komunikueshme Kushte shume te mira pune Paga e kenaqshme Cel : 682054530
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  Kontrolloni me shitësin
  107 persona shikuan
  U shtua 7 muaj më parë
  MARANGOZ MOBILERIE
  7 muaj më parë
  95000.00 Lek
  MARANGOZ MOBILERIE
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  7 muaj më parë
  Kerkohet marangoz mobilier profesionist Te jete korrekt, dhe bashkepunues . Kushte shume te mira pune Paga 95 000-100 000 leke ne muaj Cel : 0692050704 Adresa : Rr. 5 Maji , Tirane
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  95000.00 Lek
  95 persona shikuan
  U shtua 7 muaj më parë
  Kerkohet shofer furgoni
  9 muaj më parë
  65000.00 Lek
  Kerkohet shofer furgoni
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  9 muaj më parë
  Kerkohet shofer furgoni , korrekt , dhe punetor . Paga 65000 leke Rruga 5- Maji cel : 0682054530
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  65000.00 Lek
  139 persona shikuan
  U shtua 9 muaj më parë
  shofer furgoni
  10 muaj më parë
  52000.00 Lek
  shofer furgoni
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  10 muaj më parë
  Kerkojme te punesojme shofer furgoni per mobileri Rr 5 Maji , Tirane - Mobileri Qehaja Mund te telefononi ne 0682054530
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  52000.00 Lek
  159 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë