65000.00 Lek
Kerkohet shofer furgoni

Oferta Pune
Postuar 9 muaj më parë
139 shikime
Nuk ka foto

65000.00 Lek
Kerkohet shofer furgoni

Oferta Pune
Postuar 9 muaj më parë
139 shikime

Përshkrimi

Kerkohet shofer furgoni , korrekt , dhe punetor .
Paga 65000 leke
Rruga 5- Maji
cel : 0682054530

Profili i qehaja

qehaja
qehaja Regjistruar për 10+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni qehaja (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  qehaja
  qehaja
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Ali Beshiri , Tirane, 1015, Tirane, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  65000.00 Lek Kerkohet shofer furgoni nga qehaja