Kërko

Kontrolloni me shitësin
Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem

Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
86 shikime

Kontrolloni me shitësin
Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem

Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
86 shikime

Përshkrimi

Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:

1.Mosha e preferuar 25-40 vjec.

2.Të ketë aftesi shume te mira komunikimi

3.Të njohe dhe zbatoje kodin e etikes dhe te sillet ne menyre profesionale

4.Te ketë perfunduar arsimin e mesem

5.Te kete patenten BCel. : +355688010101

Atributet

Lloji: I ri

Profili i Major Security

Major Security
Major Security Regjistruar për 1+ vit 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Major Security (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Major Security
  Major Security
  9 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Egnatia, 45, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem
  Kontrolloni me shitësin Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem nga Major Security