Kërko

2000.00 Euro €
Kerkohet babysitter ne zvicer

Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
99 shikime

2000.00 Euro €
Kerkohet babysitter ne zvicer

Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
99 shikime

Përshkrimi

Familje shqiptare????????, kerkon dado per kujdesjen e 1 femije (3vjec).
• Dado ka per detyre vetem kujdesjen per femijen.
• Mosha e preferuar e dados (25-50)
• Rroga: 1000 franga ????
• Nisja urgjente✈️

Te interesuarat mund te me kontaktojne ne whatsapp: ????+355683990204

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Punesime2003

Punesime2003
Punesime2003 Regjistruar për 8+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Punesime2003 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Punesime2003
  Punesime2003
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zurich, 3641, Zurich, Zvicer, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkohet babysitter ne zvicer Kerkohet babysitter ne zvicer
  2000.00 Euro € Kerkohet babysitter ne zvicer nga Punesime2003