1000.00 Euro €
Kerkohet badante

Oferta Pune
Postuar 8 muaj më parë
250 shikime

1000.00 Euro €
Kerkohet badante

Oferta Pune
Postuar 8 muaj më parë
250 shikime

Përshkrimi

Familje ne zvicer????kerkon te punesoje kujdestare per te moshuar
E moshuara vuan nga skleroza
Eshte me pampers

Pagesa 1000 ne muaj

Te i teresuarat mund te na shkruajne ne whatsapp:????+355683990204

Profili i Punesime2003

Punesime2003
Punesime2003 Regjistruar për 10+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Punesime2003 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Punesime2003
  Punesime2003
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, 2035, Zurich (zvicer), DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkohet badante
  1000.00 Euro € Kerkohet badante nga Punesime2003