Detajet e shitësit

Asia
Asia
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 4+ vjet
4 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Asia

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Asia's listimet

  Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.
  4 vjet më parë
  1000.00 Dollar US$
  Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.
  Zvicer
  Babysitter ,Dado
  4 vjet më parë
  Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie jashte shqiperie. Kam esperienza me femijet..kam punuar 2 vite ne mesimdhenie. Kam studiuar psikologji...Kam aftesi te mira kokunikuese .
  Vendndodhja: Zvicer, Bota
  1000.00 Dollar US$
  1106 persona shikuan
  U shtua 4 vjet më parë