Kërko

1000.00 Dollar US$
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1086 shikime
Nuk ka foto

1000.00 Dollar US$
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1086 shikime

Përshkrimi

Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie jashte shqiperie.
Kam esperienza me femijet..kam punuar 2 vite ne mesimdhenie.
Kam studiuar psikologji...Kam aftesi te mira kokunikuese .

Profili i Asia

Asia
Asia Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Asia (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Asia
  Asia
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1000.00 Dollar US$ Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie. nga Asia