Kërko

Pa pagesë
Dado per femije nga 0- 5 vjec

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1365 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Dado per femije nga 0- 5 vjec

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1365 shikime

Përshkrimi

Kerkoj pune si dado per femije. Mosha nga sapote lindur e deri sa behen per te shkuar ne kopesht. Jam rreth 50 vjec dhe kam eksperience me femijet sepse kam punuar ne Shqiperi, Itali, Zvicer dhe Gjermani. Jam e kujdesshme dhe kerkoj qe femija te mesohet me rregulla .

Kontaktoni Lushka (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Lushka
  Lushka
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Dado per femije nga 0- 5 vjec nga Lushka