800.00 Euro €
Kerkoj dado

Babysitter ,Dado
Postuar 10 muaj më parë
230 shikime
Nuk ka foto

800.00 Euro €
Kerkoj dado

Babysitter ,Dado
Postuar 10 muaj më parë
230 shikime

Përshkrimi

3 femije 8-5-2 vjeq
Fribourg bulle zvicer
800 fr muji
38-50 vjeq
Veq fmit mi kqyr
Ka 2 dit pushim te shtune edhe dillen dhom te veten
Udhetimin e ka te pagune
Prej 6 maj me duhet
Urgjent

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Bardhok

Bardhok
Bardhok Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Zvicer, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Bardhok (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Bardhok
  Bardhok
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rue De Palud, 1631, Fribourg, Zvicer, Bota, DIASPORA
  38.89037, -77.03196

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  800.00 Euro € Kerkoj dado nga Bardhok