Kontrolloni me shitësin
Kërkojm Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
444 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kërkojm Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
444 shikime

Përshkrimi

Pershendetje, Kerkojm urgjent kujdestare (dado) dy fëmijtë tonë të moshës 9 dhe 3 vjet. Gjendemi në Bern CH. Dado duhet të jetë e dashur me fëmijët si dhe të ket elsperiencë. Për ma shum info na kontaktoni ne whatsapp +41 78 637 81 96

Profili i Mensur

Mensur
Mensur Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Zvicer, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Mensur (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mensur
  Mensur
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bern, Zvicer, Bota, DIASPORA
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kërkojm Dado nga Mensur