Kontrolloni me shitësin
Dado (Babysiter)

Babysitter ,Dado
Postuar 4 muaj më parë
119 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Dado (Babysiter)

Babysitter ,Dado
Postuar 4 muaj më parë
119 shikime

Përshkrimi

Pershendetje

Kerkoj nje dado te Moshes 25 deri 45 vjeq per nje Beb 5 muajshe
te ket eksperienc pune ju lutem na shkruani tek numri 0041763836301
Pagesa sipas marveshjes

Profili i Enver

Enver
Enver Regjistruar për 4+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Enver (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Enver
  Enver
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Hummelackerstrasse 14, 8106, Zurich, Zvicer, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Dado (Babysiter) nga Enver