Kërko

700.00 Euro €
Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
1313 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
1313 shikime

Përshkrimi


\Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani nga te posalindur deri shkollor.
Pagesa 700-800fr zvicer,700e Gjermani
tel 0038976613738 viber dhe wh app

Kontaktoni Agm (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Agm
  Agm
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  MAQEDONI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani nga Agm