Kërko

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare per ne zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
503 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare per ne zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
503 shikime

Përshkrimi

Kerkojm kujdestare per femije te jeté e besushme e sinqert i kemi dy vajza pot kujdestrja duhet te kujdeset per vajzen 6muajshe se Vajza madhe eshte 9vjeqare kujdeset vet te interesuaret te lajmrohen ne kete numer tel +41791290946

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Korab

Korab
Korab Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi DIASPORA

Kontaktoni Korab (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Korab
  Korab
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bern, 3006, Bern Zvicer, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkoj kujdestare per ne zvicer nga Korab