Kërko

700.00 Euro €
Kerkoj te punoj si babysitter

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
760 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkoj te punoj si babysitter

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
760 shikime

Përshkrimi


Jam 26 vjece, Kam cilesi te lart ne pune fjalore te paster dhe edukat te mirefillte, gje e cila eshte primare . Me pelqen te jem me femijet dhe ti mesoj atyre gjera te reja. Kam eksperienca qe ne moshen 18 vjece. Jam njeri i qete dhe e qeshur. Kam njohuri shendetsore dhe njohuri shume te mire te gjuhes angleze.
Gjithashtu perdor lojera argetuese te cilat aktivizojne femijet .
Mund te ndihmoj dhe ne punet e shtepise dhe ne gatim
Do te me pelqente te punoja kryesisht ne Gjermani dhe Zvicer
Te interesuarit te me kontaktojne ne [email protected]

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Gjermani

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkoj te punoj si babysitter nga anonim