Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

makine ford diesel 1998

falas
Vetura,gjejmakina 08/09/2018 52

Përshkrim

shes makine ford diesel 1999 me letra carkullimi te rregull te pagueme deri ne shkurt deri me 02/2019.

mund te na kontatojne vetem personat e interesuar . cmimi shum i arsyeshem EURuro 750
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "