Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OFROJME RUAJTJE ME POLICI PRIVATE

falas
Oferta 01/01/2016 1

Përshkrim

OFROJME RUAJTJE TE OBJEKTEVE ME POLICI PRIVATE ose me KAMERA, ME CMIMET ME KONKURUESE NE TREG. KEMI PERVOJE 18 VJECARE DHE PERSONEL SHUME TE AFTESUAR. CEL. 0685146423
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "