Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Chrysler Voyager

2000.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 13/04/2019 60

Përshkrim

Chrysler Voyager model Europjan

Makine familjare me shtate vende

Makina eshte ne gjendje teknike shume te mire
Me kualidim dhe taksa te paguara deri ne fund te gushtit(2019)

Shitet per aresye emigrimi (deri ne fund te prillit)
Cmimi 2000€ i diskutueshem

Makina shitet ne Tirane

Kontakt: 0676404131
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "