Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kamiocine nissan cabstar

12000.00 Euro €
Kamjone 20/04/2019 532

Përshkrim

Shitet nissan cabstar 120, vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare . Cmimi 12000€
Nr kontakti 0682209885
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "