Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Operatore ne gjuhen Spanjolle

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 15/05/2019 109

Përshkrim

BSD MARKETING kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhen Spanjolle.
Kandidatet duhet te keni njohuri te gjuhes ne nivel mesatar.
Ofrohet page baze dhe bonuse te kenaqshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne: 0688764444
ose te dergojne email: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "