Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Puntore per restorant (Klub) shqiptaresh ne Zvicer

falas
Oferta Pune 17/05/2019 201

Përshkrim

Kerkojme puntore per restorant (Klub) shqiptaresh ne Solothurn te Zvicres. Mosha mesatare (e vjazesl te jete prej 20 deri 35 vjet. Te kete aftesi dhe pervoje te sherbimit ne restorant dhe aftesi te pergatitjes se ushqimit. Te gjitha te interesuarat te lajmerohen ne Tel:0041 76 2044710
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "