Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 16/06/2019 226

Përshkrim

Kerkojm nje babysitter dhe ndihm per pun te shtepise.Jetojm ne zvicerr ne kanton bern.
Ikena dy djem ne moshen 6 dhe 8 vjet.
Nqoft se jeni te interesuar per mashum informacione me kontaktoni ne email:[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "