Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare

200.00 Euro €
Oferta Pune 08/07/2019 167

Përshkrim

Une jam duke kerkuar per nje ndihmes, per nenen time. vendi i punes eshte 10 Kilometra prej Gjakoves / kosove

Per me shume informacione, ju letem me kontaktoni direkt whats app

+41 79 230 10 35
Pershendetje Prenka
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "