Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm Urgjent Kujdestare per Femi ne Gjermani

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 22/07/2019 248

Përshkrim

Kerkojm nje Kujdestare per dy vajzat tona binjake 3 vjeqare.

Nese ju jeni:

* e dashtun me femi
* shum e qet dhe e paster
* Nuk keni Pression nga jasht
* jeni kreative dhe besnike
* dhe ne moshen mes 25-35 vjeqare

Athere kontaktoni per ma shum imformata ne Viber ose WhatsApp +491744527905
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "