Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme Pastruese/Sanitare

25000.00 Lek
Oferta Pune 29/08/2019 81

Përshkrim

Central Hotel eshte ne kerkim te nje personi pergjegjes per pastrimin e ambjenteve te brendeshme. Ne ndodhemi ne qender te Tiranes, te ish-kafe Flora.
Mos lejoni fjalen "Hotel" t'ju frikesoje: ambjentet jane mjaftueshem te perballueshme per tu mirembajtur ne nje orar tete-oresh. Nese ndiheni te pergjegjshem per
te na ndihmuar, mos ngurroni te na telefononi!

Urojme qe te gjeni nje staf mikprites! Jemi te bindur se lodhja e dites do te ulet nga klientet interesant e te hareshem qe na vizitojne cdo dite!

Pagesa e nje muaji eshte 25000 AL.

Per me shume, vizitoni faqen tone ne Booking: https://www.booking.com/hotel/al/cen...al&type=total&

Cel. : +355694208248
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "