Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune,Oferte pune! MAQEDONI

200.00 Euro €
Oferta Pune 27/10/2019 445

Përshkrim

Pershendetje, jam nje vajze 17 vjecare vi nga Maqedonia, kerkoj pune, si kujdesje te femijut sepse kam pervoje, ose kujdesje te shtepise , pastrim i shtepise.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "