Lajmerime.com
Publish your ad

Agjent shitjesh

Check with seller
Oferta Pune 14/04/2021 72

Description

Nese po kerkon per nje pune part-time ose do te ndertosh nje menyre te dyte te ardhurash, kjo eshte mundesia jote.Fito para pa qene nevoja per kurse shtese dhe kualifikime profesionale. Nese te pelqen te punosh nga shtepia apo kudo qe ndodheni momentalisht ,nese do te punosh kur deshiron ti dhe te jesh ti bos-i i vetes tende kjo eshte mundesia ideale per ty! Te duhet nje celular dhe sherbim interneti.
Ofrohen trajnime falas nga profesioniste, mundesi te shkelqyer fitimi, webpage personal per biznesin tend online! Duhet vetem te jesh mbi 18 vjec dhe te kesh deshire te besh me shume para!
Nese je i interesuar ne kujdesin e shendetit ,bukurise, kozmetikes, parfumeve mund te ndertosh skuadren tende per nje mundesi te shkelqyer biznesi me kontakto ne email-in tim . Nese lart pershkrova punen tende te endrrave me kontakto tani!
Useful information
  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"