Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femije

Të gjitha Individ Kompanitë
30/07/2019
Pay for girls feet
I just pay for lick feet, only feet nothing else, contact me on WhatsApp for more info vlore or sarande Whatsapp +5521971117991
Vlorë 50.00 Euro €
26/03/2018
Kujdestare per femij
Prsh jam nga Maqedonija dhe jetoj ne zurich dhe gerkoj kujestare per vajzen time 5 vjeqare per kontaktin ju lutem ne nr .0041794862154
Zvicer falas
11/03/2018
Kerkoj puntore kujdestare e femijeve
Pershendetje kena nevoj per nje puntore se mundet me ardh ne zvicerr me u kujdes per dy femijet e mi 6 vjet e 4 vjet duhet per daten 24.mars 2018 ish kan mir mos me qen personi ma e vjeter se 40 vjeqare numri kontaktit per whatsapp +41787484467
Zvicer falas
01/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij )
Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jame duke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinqert dhe e cila ka vetem nje Femij per perkujdesje !! Te interesuarat mund te me kontaktoni ne Viber apo WhatsApp ne kete nr ...
Zvicer falas
18/08/2017
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjate Vikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shtator do te jem ne #Zvicer Mund te me kontaktoni vetem ne #Viber : 0038643 971 204. #Luten te lajmerohen vetem Familje Serioze dhe te ...
Zvicer falas
04/07/2017
Kerkojm zvicer babysitter, dado, kujdestare
Kerkojm veq nga maqedonia ni babysiter kujdestare nga mosha 25 deri 40, per dy femi 8 dhe 3 vitesh, nese keni interes me shkruani ne numrin 0041796237257
Kercove falas
Online Jobs in India - without any investment 24/11/2016
Online Jobs in India - without any investment
http://www.vendreauto.ca/index.php?view=postimg&postevent=&cityid=18&lang=fr&catid=&subcatid=&
Përmet falas
Kopshti I femijeve PEMA E DITURISE 09/11/2016
Kopshti I femijeve PEMA E DITURISE
Ofrojme regjistrimin e femijeve ne Kopsht te femijeve PEMA E DITURISE nga mosha O Deri 6 vjeq gjendet Prishtine me kushte te Mira per femije nxemje qendrore ushqim te shendeteshem dhe mesojme nga edukatore te kualifikuara na kontaktoni per me Shume informata ne +38649367737
Prishtine falas