Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kompiutera

Të gjitha Individ Kompanitë
Apple MacBook Air versionin e ri blej 2 dhe per te marre 1 Fress 10/11/2015
Apple MacBook Air versionin e ri blej 2 dhe per te marre 1 Fress
Apple MacBook Air versionin e ri Marke: Apple Processor Speed: 1.60 GHz Produkt Familja: MacBook Air Viti Publikimit: 2015 Screen Size: 13.3 " Memory: 4 GB Sistemi operativ: Mac OS X Hard Drive Kapaciteti: 128 GB Ju lutemi na kontaktoni ne Skype per te biseduar ose Email .. NA KONTAKTONI TANI n...
Prishtine falas
24/10/2015
shitje kompjuterash dhe PS4
**strong text**disponoj per shitje 5 komp me kart grafike 1 giga dhe ram 2 giga me te gjitha pajisjet shiten per arsye emigrimi sepse duhet te largohem per suedi ne fund te dhjetorit disponoj per shitje 1 PS4 me 4 dorreza dhe 2 disce need for speed dhe call of deuty 3 muaj i perdorur me cmim 600 mij...
Berat falas
24/10/2015
shitje kompjuterash dhe PS4
**strong text**disponoj per shitje 5 komp me kart grafike 1 giga dhe ram 2 giga me te gjitha pajisjet shiten per arsye emigrimi sepse duhet te largohem per suedi ne fund te dhjetorit disponoj per shitje 1 PS4 me 4 dorreza dhe 2 disce need for speed dhe call of deuty 3 muaj i perdorur me cmim 600 mij...
Berat falas
24/10/2015
shitje kompjuterash dhe PS4
disponoj per shitje 5 komp me kart grafike 1 giga dhe ram 2 giga me te gjitha pajisjet shiten per arsye emigrimi sepse duhet te largohem per suedi ne fund te dhjetorit disponoj per shitje 1 PS4 me 4 dorreza dhe 2 disce need for speed dhe call of deuty 3 muaj i perdorur me cmim 600 mij i diskutushem ...
Berat falas
26/07/2015
Istog (Burimi) falas
macbook air 13" 11/07/2015
macbook air 13"
osx yosemite....versione.10.10.3...macbook air 13" fundi i 2010..processore 1.86 ghz intel core 2 duo..memoria 2gb 1067 mhz ddr3..grafica invidia geforce 320 m 256 mb....numri tel 0692384325 berti.cmimi eshte i diskutushem...
Tiranë falas
01/07/2015
X box 360.
1. List item X box 360. Ne gjendje te shkelqyer.( pothuajse I paperdorur). HDD 15 Gb + 3 lojra falas. Me cip. Vetem 1 leve. Lojrat: Call of Duty Black ops 2; Frontlines Fuel of War; X-Men Origins Wolverine Cmimi: 200$ (I diskutushem).Mund te shtohen edhe lojra te tjera falas
Tiranë falas
29/04/2015
kompiutera desktop & laptop
LEO COMPUTER, ME AKTIVITET NE MALIQ, KORCE, OFRON: KOMPIUTERA TE PERDORUR , DESKTOP DHE LAPTOP, MONITORE, TABLET, PRINTER DHE FOTOKOPJE, TE GJITHA TE INPORTUARA NGA GJERMANIA, TE GJITHA BRAND NAME, SI DELL, HP, FUJITSU SIEMENS, TOSHIBA, LENOVO, ETJ! NA KONTAKTONI, +355694096699 & +355693196699 E...
Korçë falas
18/04/2015
Shiten pajisjet e nje CALL CENTER
**Shiten pajisjet e nje CALL CENTER** Kompjuter Lenovo core dual te kompletuar (ne gjendje shume te mire pune) Tavolina kompjuteri 20 cope (4 muaj te perdorura) Karrige 25 cope (4 muaj te perdorura) Serverei Dell core cuart, me te gjitha pajisjet e tjera ndihmese si edhe listat me numura italiane. C...
Tiranë falas
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke 06/03/2015
Durres, shes okazion shes wales per internet teknollogjia fundit gjermane 9.000 Leke
OKAZION shes wiles,per lidhje interneti ne gjith shtepin .teknollogjia fundit GJERMANE. I RI FARE NE KUTI E MBYLLUR.CMIMI:9000 LEK TE REJA.PER KONTAKTIME NE NUMRAT:0682270104 DHE 069659989
Durrës falas
01/03/2015
Shitje kompjuterash dhe ps4
kam 5 kompjutera interneti me kart grafike 1 giga me ram 2 giga ,,,dual core dhe 1 PS4 te blere ne 3 tetor 2014 me 4 doreza dhe disce lojrash i shes per arsye se mora vizen per usa duhet te iki brenda 4 muajve brenda muajit maj per mos djegur vizen dua ti shes brenda ketij afati 5 kumpjuterat me gji...
Tiranë falas
PLAYSTATION 08/02/2015
PLAYSTATION
**Playstation 2 me cip luan cfare loje te deshironi dhe me disqe dvd-r...Ai mund te perdoret si dvd gjithashtu.KAM 1 DOREZE DHE 1 KARTEMEMORJE QE MUDNESON CIPIN + 5 DISQE**
Berat falas
Laptop 27/01/2015
Laptop
Laptop ACER travelmate 2350 1.43 Ghz Procesor 240 Mb Ram 40 Gb Hardisc PROBLEMET: nje pjese e vogel e kases eshte pak e thyer dhe 3 butona te tastieres nuk punojne sepse mungojne (cdo gje tjeter eshte ne rregull)
Tiranë falas
19/01/2015
Playstation 2
Playstation 2 ne gjendje shume te mire . -fishat e nevojshme -nje controller -15 lojra -memory card -chip
Tiranë falas
Wireless HDMI Extenders 16/01/2015
Wireless HDMI Extenders
The KW−11T and KW−11R is a high−definition, wireless, HDMI transmitter and receiver combination for indoor use over short range distances. For more info: http://www.dueltek.com.au/collections/wireless-hdmi
falas
14/12/2014
Shes Play Station 2 .
Shes Play Station 2 . Ps2 . Ne gjendje te mire . Me 1 Leve . Me Chip. Me Memory Card . 8 Mb . + CD Rom :: GTA San Andreas . GTA Vice City . Grand Turisimo 4 . Pess 2011 . Pes 2013 .
Korçë falas
Pune nga shtepia me komjuter 23/10/2014
Pune nga shtepia me komjuter
Pune nga shtepia duke klikuar reklama.Paid-to-Click (PTC) jane faqe ne te cilat mund te fitosh para duke bere disa klikime ne dite.Regjistrohuni ne linket me posht: http://www.eaglesbux.com/?ref=eri95 http://www.ptcstair.com/?ref=eri95 http://www.ptc-bery.com/?ref=interisti http://www.firstclix.com/...
Tiranë falas
Alpha Business - Trajnime per Ekonomistet 22/10/2014
Alpha Business - Trajnime per Ekonomistet
Trajnime per Software te Kontabilitetit te Informatizuar Alpha Business Alpha Buxhetor Alpha Web Buxhetor Alpha Start Alpha Web Business Alpha Farmaci Alpha Pharma [www.trajnimiim.com][1] 0699411660 [1]: http://www.trajnimiim.com
Vlorë falas
PS3 320 GB HDD 2 Leva Karikues Levash 1 loje 08/09/2014
PS3 320 GB HDD 2 Leva Karikues Levash 1 loje
Shes PS3 me 320 GB HDD , 2 Leva, Karikues levash, dhe 1 loje (resident evil 5).Cmimi i padiskutueshem, 40.000 LEK TE REJA
Tiranë falas
Apple-iMac-Macbook-iPad-Samsung tab 10/07/2014
Apple-iMac-Macbook-iPad-Samsung tab
Blej tani @ 5% zbritje cmimi. ★ Apple iMac - (21.5 "inc / 24" inc / 27 "inc) ★ Apple Macbook Pro (I5 Core, i7) (13.3 "inc / 15.4" inc / 17 "inc) ★ Apple Macbook Air (I5 Core) (11.6 "inc / 13.3" inc) ★ Apple iPad Mini WiFi (16GB / 32GB / 64GB) ★ Apple...
Tiranë falas
shiten 10 pc te kompletuar 08/07/2014
shiten 10 pc te kompletuar
shiten 10 pc 8 cop jan simens fujicu dhe 2 jan dell shiten te kompletuar maus tastjer camer dhe tavolinen.PCjan ne gjendje shum te mir pune te sa po formatuar te gatshem per hapjen e nje biznesi familjar INTERNET CAFE shiten me nje cmim goxha te mire OKAZION PARAMETRAT:SIEMENS ESPRIMO 8 COP PROCESOR...
Shkodër falas
Laptop, HP Pavillion Dv6000 15inch 06/07/2014
Laptop, HP Pavillion Dv6000 15inch
Laptop HP Pavillion Dv6000 Parametrat: -Memorie" Ram" : 2,0 GiB +Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU T5450 @ 1.66~1.7GHz × 2 +Graphics: GeForce 8400M GS/PCIe/SSE2 -Disk: 170 GB Te perfshire lojra dhe Windows 7 te instaluar. Cmimi 150 Euro
Tiranë falas
15/06/2014
Kerkohen 10 programues C# .NET
Komplani polake ofron 10 vende pune per programues SQL,C# dhe .NET,te interesuarit te dergojne CV ne [email protected] Paga 450 euro ne muaj baze dhe deri ne 30 % te pages bonus ne varesi te punes se kryer gjate muajit. Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per intervisten me shkrim(test).
Tiranë falas
Shitet Play Station 3 03/06/2014
Shitet Play Station 3
Shitet Ps3 2011 160gb HDD I Hackuar me prog Rogero Manager V 8.2 bashk me leven Dualshock origjinal / hyrje HDM. Ka te instaluar lojrat : Fifa Street 4,Assassins Creed Revelation,Blur,Brother in Arms :The 40th day dhe inFamous 2. Bashk me pajisjen ne cmim perfshihet dhe suplementi Ps Move ku bejne p...
Tiranë falas