Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Libra & revista

Të gjitha Individ Kompanitë
Liber monografi 29/12/2019
Liber monografi "Ashtu si e pashe Faik Konicen"
Studim shkencor monografi nga Dhimiter Fullani per Faik Konicen. U shkrua per here te pare me 1961 por nuk u lejua te botohej nga sistemi Komunist keshtu u botua ne 2001-shin. Libri eshte botimi i pare. Parathenien e shkroi Adem Isrefi dhe fjalet e tij kur lexoi librin per here te pare ishin "ky lib...
Tiranë 650.00 Lek
October-November 2017 SALE! Original Makitas LXT1500 18-V LXT Lithium-Ion 15 Kits 13/11/2017
October-November 2017 SALE! Original Makitas LXT1500 18-V LXT Lithium-Ion 15 Kits
it is brand original Cordless drill and corded drill Lxt1500 here is my whats-app number to reach me on +14845181275
Tiranë falas
Shes Fjalor Shumegjuhesh Farmacie 02/09/2017
Shes Fjalor Shumegjuhesh Farmacie
Shes Fjalor Shumegjuhesh ( Anglisht, Frengjisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht) Cmimi 800 leke Cel : 066 21 67 096
Tiranë falas
19/03/2017
Shes Fjalor Shumegjuhesh te Farmacise
Shes fjalor shumegjuhesh te farmacise anglisht frengjisht italisht gjermanisht spanjisht shqip. Cimi 800 leke. Cel 0686324649
Tiranë falas
07/02/2016
SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEMS
SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEM. 1200 LEKE. Kjo lende zhvillohet ne fakultetet ekonomike.
Tiranë falas
shitet koleksioni i librave per femije 17/09/2015
shitet koleksioni i librave per femije
Shesim koleksionin e 12 librave per femije nga Mary Pope Osborne: 1.Delfinet ne te gdhire 2.Batice ne Havai 3.Tornadoja e se martes 4.Pasdite ne Amazone 5.Dinozauret perpara erresires 6.Arinjte polare pas kohes se gjumit 7.Mesnate ne hene 8.Mumje ne mengjes 9.Nata e ninxhave 10.Miremengjes, gorilla ...
Prishtine falas
11/06/2015
Tiranë falas
MPOSHTJA E DJALLIT 02/06/2015
MPOSHTJA E DJALLIT
"Besoj se une e kam studiuar Napoleon Hillin me shume se cdokush tjeter. Para 50 vjetesh me ra ne dore libri "Mendo dhe pasurohu". E mbaja me vete gjate gjithe kohes dhe e lexoja cdo dite nga pak. Nje dite Sheron Lechter-i me dergoi nje kopje te librit "Mposhtja e djallit". Per nje cast mendova se H...
Tetove falas
07/01/2015
SHES LIBRIN Europa Monetare
SHES LIBRIN Europa Monetare Perkthyer nga Prof.****. Adrian Civici 1000 leke.
Tiranë falas
07/01/2015
SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEMS
SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEMS te autoreve. Kenneth e Jane Laudon me cmim 1700 leke.
Tiranë falas
31/07/2014
SHES LIBRIN MANAGING DIGITAL FIRM
Shes liber me gjuhen angleze MANAGING DIGITAL FIRM per vleren e 1700 lekeve.
Tiranë falas
30/07/2014
SHES LIBRIN EUROPA MONETARE
Shes librin EUROPA MONETARE (EURO DHE SISTEMI MONETAR EUROPIAN) I Autorit Gilles Jacoud per vleren 800 leke.
Tiranë falas
01/05/2014
Bharat Turs & Travels And Building Constructions.
Bharat Turs & Travels And Building Constructions. We..... are providing all kinds of travels vehicles like toyota, suzuki, tata,tavera,inova a/c,non a/c and mini buses also available. For more information contact us on +91-9767441686 or mail us on [email protected] rsisd02pmt2032
Tiranë falas
Shpartallimi.. 03/03/2014
Shpartallimi..
Liber mjaft argetues, me tregime erotike shqiptare. Vetem per lexues qe kane mbushur moshen madhore. Me teper Info ketu : http://amzn.com/1495209768
Tiranë falas
Gjuetari i balonave- roman 25/11/2009
Gjuetari i balonave- roman
Gjuetari i balonave - roman i fuqishem dhe trondites. I paharrueshem. Cmimi nga 800, jepet vetem per 500 leke. Autori Khaled Hosseini. Faqe 370
Tiranë falas
16/06/2009
Tiranë falas
09/12/2008
Kerkoj per te blere librin "Sherbimi I fshehte (85 vjet spiunazh 1920-2005) - Bekim Buda
Kerkoj per te blere dhe jam gati te paguaj deri ne 4,000 leke te reja per librin "Sherbimi I fshehte (85 vjet spiunazh 1920-2005) - Bekim Buda kontaktoni ne emailin [email protected]
Tiranë falas
22/11/2008
Anija e dashurise- e-book falas
Per lexuesit romantik libri i vogel eletronik "Anija e dashurise" 46 faqe. Eshte Falas. Nje anije madheshtore plot me turista ne kerkim te dashurise. Disa vajza qe trajtohen si princesha. Dhe shume cuna te embel paksa aventuriera... Krijim mjaft i larmishem. Shkarkoje gratis ketu : http://...
Tiranë falas
05/10/2008
Tiranë falas
05/10/2008
Prishtine falas
28/08/2008
shes libra mjekesie
Shes libra mjekesie te perdorura por ne gjendje te mire nga nje kopjo.Kerkoni ne listen perkatese dhe gjeni librin qe ju nevojitet per tju thene cmimin perkates .Faleminderit Cel : 069 23 28 055 Tel : 00355 224 26 40
Shkodër falas
01/08/2008
Dhuroj Ebook ne gjuhen shqipe
Ky liber do te zbukuroj pushimet tuaja verore. Lexuesit e mbyllin romanin " Endrrat e thyera " me keqardhjen qe mbaroi dhe me deshiren per ta rilexuar sa me pare. Lexojeni ketu , eshte gratis! http://www.albemigrant.com/endrrat_e_thyera.pdf
Te gjitha qytetet falas
28/07/2008
shesim libra elektronik per body bilding ne gjuhen shqipe
Body bilding book bejm shitje e librave dhe programeve per bodi bilding ne menyr elektronike dhe ne te gjitha jane ne gjuhen shqipe dhe me autor shqiptar dhe me qmime shum te volitshem 1.libri body bildingu per ushtrues ne gjuhen shqipe ne ebook 2,programe speciale te autori shqiptar per body bildin...
Te gjitha qytetet falas
28/07/2008
shesim libra elektronik per body bilding ne gjuhen shqipe
Body bilding book bejm shitje e librave dhe programeve per bodi bilding ne menyr elektronike dhe ne te gjitha jane ne gjuhen shqipe dhe me autor shqiptar dhe me qmime shum te volitshem 1.libri body bildingu per ushtrues ne gjuhen shqipe ne ebook 2,programe speciale te autori shqiptar per body bildin...
Podgorice falas