Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Aparate fotografike e kamera

Të gjitha Individ Kompanitë
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 26/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I DUAN te SHPEJT DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja : Semundje Te Renda, - Kthim te shpejte te dashurise me personin e dashur, - Nese dashuria juaj ju kane lene (si nje qen prapa tij master) - Te kene forcen sexelle normale, - Pe...
falas
Shes KamereHD nga Amerika 10/12/2017
Shes KamereHD nga Amerika
Reklame : Ne shitje #Kamera e pa perdorur nga #Amerika !! #Çmimi95EUR me mundesi #mareveshje !! Kontakt : 0038643514990 Viber
Te gjitha qytetet falas
dji mavic pro fluturoj me shume kombo 10/11/2017
dji mavic pro fluturoj me shume kombo
DJI Mavic Pro Drone eshte nje droni i vogel i fuqishem qe e kthen qiellin ne kanavacen tuaj krijuese lehtesisht dhe pa u shqetesuar, duke ju ndihmuar qe cdo moment te keni nje moment ajror. Madhesia e saj kompakte fsheh nje shkalle te larte te kompleksitetit qe e ben ate nje nga kamerat me te sofist...
Tiranë falas
Canon EOS 5D Mark III kamera 800 Euros 23/12/2016
Canon EOS 5D Mark III kamera 800 Euros
ri Canon EOS 5D Mark III kamera me pajisje te plote dhe garanci 1 vit (Skype: ibaymart)
Tiranë falas
29/07/2016
Tiranë falas
SHERBIME 29/12/2015
SHERBIME
SHERBIME PROMOCIONI
Tiranë falas
Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera blej 2 dhe per te marre 1 Fress 10/11/2015
Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera blej 2 dhe per te marre 1 Fress
Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera Marke: Canon Lloji: Digital SLR Model: 5D Mark II Megapixels: 21.1 MP Seria: Canon EOS Battery Lloji: Lithium-ion Ju lutemi na kontaktoni ne Skype per te biseduar ose Email .. NA KONTAKTONI TANI ne vend porosine tuaj :: Skype: mario.tom8
Prishtine falas
Canon EOS Digital SLR Camera 6D 20.2 MP me 24-105mm f / 3.5-5.6 MPS Lens 10/11/2015
Canon EOS Digital SLR Camera 6D 20.2 MP me 24-105mm f / 3.5-5.6 MPS Lens
Canon EOS Digital SLR Camera 6D 20.2 MP me 24-105mm f / 3.5-5.6 MPS Lens Lloji: Digital SLR Megapixels: 20.2 Full-Frame Marke: Canon Seria: Canon EOS Ngjyra: E zeze Model: 6D Please Kindly contact us on Skype to chat or Email.. CONTACT US NOW TO PLACE YOUR ORDER:: skype: mario.tom8 email: bestprofit...
Prishtine falas
GoPro Hero 3+ Silver Edition 17/04/2015
GoPro Hero 3+ Silver Edition
GoPro Hero 3+ e re, e sapoardhur nga Austria, e pahapur dhe e paperdorur, 40000 leke. Ideale per foto pushimesh, gjuetie, sporte nenujore, aksion ne bore dhe det, ose per tu montuar ne biciklete, motorr, makine e mjete te ndryshme. Video HD 1080p 60fps; Foto 10 Megapixel; Wi-Fi i integruar; Rezisten...
Tiranë falas
Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek 06/03/2015
Durres, shes OKAZION shes karta memorie per aparate profesionale shum cilsore 2000Lek
OKAZION shes karta memorie per aparate foto profesionale nje 4GB dhe 8GB shume cilesore.Mbajn reth 800 foto ne memorie. CMIMI 2000 LEK TE REJA NJERA ,TE DYJA 4000 LEK TE REJA. PER KONTAKTIME NE NUMRAT 0682270104 DHE 0696599893
Durrës falas
GoPro Hero 3+ Silver Edition 10/01/2015
GoPro Hero 3+ Silver Edition
GoPro Hero 3+ e re, e pahapur dhe e paperdorur. Ideale per foto pushimesh, gjuetie, sporti ose aksioni ne bore dhe det, ose per tu montuar ne biciklete, motorr, makine e mjete te ndryshme. Karakteristika teknike: Video HD 1080p 60fps Foto 10 Megapixel Wi-Fi i integruar Rezistente ndaj ujit deri ne 4...
Tiranë falas
Canon IXUS 85IS dhe Nikon Coolpix 4600 15/11/2014
Canon IXUS 85IS dhe Nikon Coolpix 4600
Shes 2 aparate fotografike Canon IXUS 85IS (10 Megapixels) si dhe Nikon Coolpix 6400 (4 Megapixels). Cmimi per 2 aparatet bashke eshte 30 Euro. Kontaktoni: 0692326857
Tiranë falas
27/04/2014
Nikon Profesional D3000
Ne gjendje shum te mire Cmimi 30,000 leke
Lezhë falas
Xhirime Profesionale kamera ne te gjithe Kosoven 06/04/2014
Xhirime Profesionale kamera ne te gjithe Kosoven
044 580 720 Oferta speciale me cmime te volitshme. Xhirime Profesionale me 1,2,3 apo4 kamera ne te gjithe Kosoven. Dasma Fejesa Evente te ndryshme Fotografi Momentet me te bukura nga disa xhirime tonat: http://youtu.be/74mwlOEUmV4 http://www.youtube.com/watch?v=MuO0_AJyvxU&feature=c4-overview&am...
Prishtine falas
Shitet nje aparat fotografik ne gjendje te mire Samsung 14.2 megapixel + dhurate!!.Interesohuni duke 20/02/2014
Shitet nje aparat fotografik ne gjendje te mire Samsung 14.2 megapixel + dhurate!!.Interesohuni duke
Aparat Fotografik ne gjendje te mire,pothuajse i ri. -perdorur 2 here gjithsej. NGJYRA; Zi MARKA; Samsung SENSOR 14,2 megapixelBateria krejtesisht e re. Permban karikuesin,gjithashtu dhe fishen qe nevojitet qe te lidhet me pc(KOMPJUTERIN TUAJ) per te hedhur videot,fotot tuaja nga aparati fotografik....
Shkodër falas
Kamera Profesionale Canon XL2 22/02/2011
Kamera Profesionale Canon XL2
Shes kamera profesionale Canon XL2 me objektiv 20x,objektiv kendegjere 3x,objektiv rezerve 16x,stativ profesional.blic ose video light,4 bateri me karikuesin,pult per regjistrim nga larg,kasete pastrimi pra cdo gje per nje profesionist. 0694010123.Tani
Tiranë falas
01/11/2009
shitet nje sked montazhi...matrox rtx100
shitet me gjithe softerat
Fier falas
Cran 6 metra 23/10/2009
Cran 6 metra
Shes cran 6 metra (munde te behet 9 metra) i kompletuar me monitor kundrapesha dhe robot komandimi, robotit i vendoset kamer deri ne 9kg, struktura duralumin, stativi inox,i zmontueshem trasportohet edhe me veture, shume i lehte per ta perdorur, jap edhe disa pjese kembimi, cmimi 7000euro jo i disku...
Vlorë falas
19/09/2009
Kamera Kran
1. Kamera Kran: Dimenzionet prej 3/6 metra 4/7 metra 4/8 metra me koke rrotulluese 2D dhe 3D , 360/360 shkalle me komande dirigjuse nga largesia. 2. Dutch Head (koka rrotulluese 3D, 360/360 shkalle Cmimet jane prej 2000 euro Per me shume informata na kontaktoni ne email adresen apo ne mobil
Prishtine falas
Kamera Kran 19/09/2009
Kamera Kran
1. Kamera Kran: Dimenzionet prej 3/6 metra 4/7 metra 4/8 metra me koke rrotulluese 2D dhe 3D , 360/360 shkalle me komande dirigjuse nga largesia. 2. Dutch Head (koka rrotulluese 3D, 360/360 shkalle Cmimet jane prej 2000 euro Per me shume informata na kontaktoni ne email adresen apo ne mobil 044 35 2...
Prishtine falas
Kamera Kran 18/09/2009
Kamera Kran
1. Kamera Kran: Dimenzionet prej 3/6 metra 4/7 metra 4/8 metra me koke rrotulluese 2D dhe 3D , 360/360 shkalle me komande dirigjuse nga largesia. 2. Dutch Head (koka rrotulluese 3D, 360/360 shkalle Cmimet jane prej 2000 euro Per me shume informata na kontaktoni ne email adresen apo ne mobil. 044/ 35...
Prishtine falas
24/08/2009
Kamera Kran
Shesim Kamera Kran 3/6m ,4/7m,4/8m me koka rrotulluese 2D dhe 3D 360/360 shkalle . Cmimet fillojn prej 2000 euro.
Gjakove falas
24/05/2009
VIDEOCAMERA FULL HD, CANON HR10.
PERFITONI NGA KY OKAZION, VIDEOCAMERA FULL HD, CANON HR10 1920 x 1080i, nga 1300 eu. e shes 500 eu, e dergimin me pako, drejte SHQIPERISE, SHPENZIMET I PAGUAJ UNE, VIDEOCAMERA KA GARANCINE 2 VJET, FUNKSIONON PA AS ME TE VOGLIN PROBLEM, HIDHINI NJE SY NEPER QENDRAT KOMERCIALE NE TIRANE,SE SA KUSHTON....
Te gjitha qytetet falas
21/02/2009
Shes Aparat dixhital Canon
Shes nje aparat dixhital Canon Powershot A630 8.0 megapixel. Fotografon dheRegjistron video ne shume lloje opsionesh.Cmimi 850 euro i diskutueshem.
Tiranë falas