Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mobilim e paisje zyrash

Të gjitha Individ Kompanitë
Sallon pritjeje i kompletuar 24/11/2019
Sallon pritjeje i kompletuar
Shitet sallon pritjeje i kompletuar shume pak i perdorur i cili perbehet nga; Kendi i pritjes, tavoline rrethore mesi, tavoline televizori, tavoline tjeter, tapet, dy pupa, perde. Per vetem 70 000 leke i padiskutueshem. Shitet per arsye emigrimi.
Tiranë 70.00 Lek
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter ) 27/01/2017
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
3 Tavolina Zyreje ( Komplet ) 20 Tavolina pune per PC ( Komplet ) 20 PC 20 Karriga 1 Tavoline dreke + 8 Karrige 1 Tavoline mbledhjeje + 6 Karrige si dhe te gjitha pajisjet percjellese ( Rrjet, kamera, aparat uji e ndriqime etj ) Per informata te metutjeshme ju lutemi kontaktoni ne mesazh privat.
Gjilan falas
Shiten Pajisjet Dhe Inventar Per Zyre 08/11/2016
Shiten Pajisjet Dhe Inventar Per Zyre
Shiten pajisjet dhe inventari i Zyres ( Callcenter ) me qmim te lire dhe plotesisht funksionale. Shiten komplet apo me sete ne baze te kerkeses. per me teper info kontaktoni ne: Tel: +41784028259 Mail: [email protected] GMC-S Gjilan
Gjilan falas
Offerta di prestito per i vostri problemi di aiuto finanziario 13/05/2016
Offerta di prestito per i vostri problemi di aiuto finanziario
Tu sei una brava persona, e desiderate un prestito bancario e personale di sicurezza sono in grado di sostenere se stessi bisogno di costruire la vostra casa, aprire la propria attività, hanno un credito al consumo, prestito auto, è possibile gestire famiglia finanziariamente. Potete contattarmi o...
Itali falas
10/02/2016
SHITEN MOBILJE PER RUATJE TE SIGURTE
SHITEN MOBILJE PER RUATJE TE SIGURTE DOKUMENTACIONI NE ZYRE (TE PERDORURA) 1.RAFT METALIK DOKUMENTASH 160X120X70CM 25.000 leke 2.RAFT KASAFORTE METALIKE 2 KANATA 140X120X70CM 20.000 leke 3.KASAFORTE METALIKE 80X60X50CM 20.000 SHITEN NE GRUP OSE VECANTE KONTAKT 0682068059/0682034355
Durrës falas
Rejan grup 12/01/2016
Rejan grup
rejan grup ofron & mobilim shtepie dhe zyra & punime gipsi & patinim dhe lyerje & veshje murale & dhe parket & rejan grup gjithashtu ofron cilsi siguri dhe profesjonalizem & nese jeni te interesuar per ndonjeren nga kto punime mund te konktatoni ne nr 0693616194
Tiranë falas
Rejan grup cilesi siguri profesjonalizem 12/01/2016
Rejan grup cilesi siguri profesjonalizem
REJAN GRUP ofron & MOBILIM shtepie zyra etj & punime GIPSI & PATINIM LYRJE & VESHJE MURALE dhe PARKET &
Tiranë falas
Shes tavolina kompjuterash dhe karrige zyrash 23/09/2015
Shes tavolina kompjuterash dhe karrige zyrash
Shes tavolina per kompjuter dhe karrige zyre. Cmimi per karrige( te paperdorura) 2500 lek/copa, Tavolinat 3500 lek/cope
Tiranë falas
Shes tavolina kompjuterash dhe karrige zyrash 23/09/2015
Shes tavolina kompjuterash dhe karrige zyrash
Shes tavolina per kompjuter dhe karrige zyre. Cmimi per karrige( te paperdorura) 2500 lek/copa, Tavolinat 3500 lek/cope
Tiranë falas
27/06/2015
Shiten 10 postacione CallCenteri
Shiten 10 postacione CallCenteri bashke me karriget 700EUR(i diskutueshem). Call : 0697299229
Tiranë falas
08/09/2014
SHES ARTIKUJ DHE PAJISJE KANCELARIE
Shes pajsje(fotokopje,rafte,banake,makina shkrimi) dhe artikuj kancelarie(lapsa,fletore,bojra,canta etj),leter shtyshkronje me nje cmim te aresyeshem per shkak te mbylljes se aktivitetit
Berat falas
28/03/2014
Dua te blej nje poltron pedikyri
Jam e interesuar per nje poltron pedikyri. Mund te jete i perdorur por ne gjendje te mire pune.
Tiranë falas
Disenjim i ri ng Pespa Group 05/02/2014
Disenjim i ri ng Pespa Group
New Design 2014 ! For more information , click at: www.pespagroup.com
Durrës falas
15/02/2010
jap zyre me qera, ne kat te pare
Tirane, jap me qera zyre Kati 1, (ne qender, pas hotel Tiranes- pas Veve Center, te pallati ri 12- katesh, ngjitur me transformatorin) Zona/Rruga : ne qender, pas hotel Tiranes, pas Veve Center Jepet me qera nje ambient biznesi - dyqan, 6 m2, qe ndodhet ne kat te pare, te pallati i ri pas hotel Tira...
Tiranë falas
14/02/2010
Shiten tavolina dhe karrige per dyqan interneti
SHITEN 10 TAVOLINA ,DHE 10 KARRIGE INTERNETI BASHKE ME 1TAVOLINE ADMINSTRATORI DHE 1 KARRIGE PROFESIONALE.TE GJITHA JANE TE REJA NE QESE DHE TE BLERA 15 DITE ME PARE.SHITEN PER ARSYE MOS HAPJE BISNESI.CMIMI 80MIJE LEK TE REJA.KONTAKTO 0694325117.FALEMINDERIT.
Tiranë falas
10/11/2009
puppies falas Maltese per ne shtepi te mire. (Tirane)
Puppies Maltese jane duart e mia te rritur, foshnja i vockel i trajnuar dhe i shoqerueshem maltez per te mire te vije do te vije me te gjitha rekord kontrolloni vet, certifikate miratimi, vertetim shendetesor dhe duke luajtur lodra. ata do te perbejne nje shtepi te mire dhe shoqerues te familjes per...
Shkodër falas