Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Magazina me qera

Të gjitha Individ Kompanitë
Ambjent biznesi 100m2 15/09/2019
Ambjent biznesi 100m2
Ambjenti 100m2 kati 0 është tek fresku Dajt rruga Muhamet Deliu pran shkollës 9-Vjecare 17 Shkurti mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose si magazine sepse përpara objektit ndodhet rruge për mjete transporti dhe veturas numër 00306947147466 ose 00306989093262 Viber ose wtacup çmimi i diskutueshëm...
Tiranë 250.00 Euro €
Objekt 2-katësh me qira 18/06/2019
Objekt 2-katësh me qira
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit të makinave. ✔Cilësitë e ambientit: – Ka vetratë të madhe xhami në të dy katet. – Ndodhet buzë rrugës kryesore. – Katet mund të lëshohen me qira edhe të n...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Ambient biznesi me qira në Dobraç 31/05/2019
Ambient biznesi me qira në Dobraç
Sun Real Estate ofron per qira nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m². * Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara. – Tarabat j...
Shkodër 50000.00 Lek
Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg” 11/05/2019
Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”
Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m² i nxë objekti. Ndodhet në lagjen “Skënderbeg”, te varrezat katolike. ✔Cilësitë e kapanonit : – Është i përshtatshëm për biznese fasonerie ose për magazinë. – Minimumi i qirasë është 5-vjeçare.
Shkodër 2000.00 Euro €
Kapanon me qira tek ish-Parku 09/05/2019
Kapanon me qira tek ish-Parku
Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr. * Kapanoni përbëhet nga: – Kati I + Kati II – 2 banjo – Dhoma për zyra * Cilësi të kësaj prone: – ...
Shkodër 1500.00 Euro €
08/05/2019
Ambient me qira te Pazari i Ri, Tirane
Ofrojme ambiente me qira ne qender te Pazarit te Ri, Tirane. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne e-mail: [email protected] ; mob: 0689079712 ;
Tiranë falas
Ambient biznesi me qira në qendër 27/04/2019
Ambient biznesi me qira në qendër
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të shfrytëzohet më së miri për biznesin tuaj. Ndodhet në katin -1 dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore.
Shkodër 2000.00 Euro €
Magazine me qira vlore 19/04/2019
Magazine me qira vlore
Magazine 2 kateshe me siperfaqe 300m2.+355 69 565 0687 Ne lagjen 28 Nentori mbas shpise se Oficerave. Mund te perdoret per qellime biznesi te te gjitha llojeve.
Kontrolloni me shitësin
Jepet me qira magazine 02/03/2019
Jepet me qira magazine
Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellime biznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiviteti qe ju mund te keni. Objekti eshte ne krahe te Shpise se oficereve Vlore. Me nje siperfaqe 300 m2.
Vlorë falas
Jepet magazine me qira 02/03/2019
Jepet magazine me qira
Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellime biznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiviteti qe ju mund te keni. Objekti eshte ne krahe te Shpise se oficereve Vlore. Me nje siperfaqe 300 m2.
Vlorë falas
Magazine me qira 02/03/2019
Magazine me qira
Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellime biznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiviteti qe ju mund te keni. Objekti eshte ne krahe te Shpise se oficereve Vlore. Me nje siperfaqe 300 m2.
Vlorë falas
Magazine per qira 02/03/2019
Magazine per qira
Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellime biznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiviteti qe ju mund te keni. Objekti eshte ne krahe te Shpise se oficereve Vlore. Me nje siperfaqe 300 m2.
Vlorë falas
27/02/2019
Shkodër falas
Magazine me qera 120m2 250milek 03/02/2019
Magazine me qera 120m2 250milek
Magazine me qera 120m2 kati 0 tek fresku (rruga Muhamet Deliu) pran shkolles 9-Vjecare 17 Shkurti 250 lek ne muaj Telefon kontakti 00306989093262 Viber
Tiranë falas
03/02/2019
Magazine me qera 250 milek
Magazine me qera 120m2 kati 0 tek rruga Muhamet Deliu pran shkolles 9-Vjecare 17 Shkurti. Cmimi 250 lek te reja ne muaj. Numer telefoni Viber 00306989093262
Tiranë falas
lokal me qera shkoder pedonale 20/12/2018
lokal me qera shkoder pedonale
jepet lokal me qera ne shkoder pedonale 100m2 700euro
Shkodër falas
15/12/2018
Shkodër falas
15/12/2018
Shkodër falas
10/12/2018
Shkodër falas
05/12/2018
Kapanon me qira ne lagjen "Skenderbeg"
Sun Real Estate ofron me qira nje truall + kapanon me nje siperfaqe prej 1250 m2 , nga te cilat 904 m2 i nxe objekti. Ndodhet ne lagjen "Skenderbeg", te varrezat katolike. ✔Cilesite e kapanonit : - Eshte i pershtatshem per biznese fasonerie ose per magazine. - Minimumi i qirase eshte 5-vjecare. ðŸ...
Shkodër falas
29/11/2018
Shkodër falas
28/11/2018
Objekt 2-katesh me qira
Sun Real Estate ofron me qira nje objekt 2-katesh me siperfaqe 440 m2 per secilin kat. Objekti ndodhet ne rrugen "Adem Jashari", prane kolaudimit te makinave. ✔Cilesite e ambientit: - Ka vetrate te madhe xhami ne te dy katet. - Ndodhet buze rruges kryesore. - Katet mund te leshohen me qira edhe te...
Shkodër falas
28/11/2018
Shkodër falas
28/11/2018
Objekt me qera
jepet me qera objekti per qellime te ndryshme(palester,klinik,oficine,magazine,hostel etj)
Vlorë falas