Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Finance

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

04/10/2018
Kompania "Eurogjici Security" shpk per nevojat e sa kerkon te punesoje Financier/e

DETYRAT Te nxjeri dhe te zbatoje ligjet, VKM-te, udhezimet, urdherat e organeve publike, qe kane te bejne direkt me tatimet, sigurimet shoqerore e shendetesore, inspektoriatin e punes, bankat si dhe cdo gje tjeter qe ka te beje me natyren e detyrave dhe profesionit te finances; Ndjek kontabilitetin ...

Tiranë
falas
finansiranje i investicije 27/02/2018
finansiranje i investicije

finansiranje i investicije Zdravo, ja sam biznismen slovenačkog porekla, ali živim u Francuskoj. Slažem se da vam pomognem u iznosu od 5000 EUR do 10.000.000 EUR sa stopom od 3% godiÅ¡nje i trajanjem od 1 do 30 godina E-mail: [email protected]

Ulqin
falas
Fondet e shpejte. 16/01/2018
Fondet e shpejte.

I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email: [email protected]

Tiranë
falas
Fondet e shpejte 16/01/2018
Fondet e shpejte

I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email: [email protected]

Tiranë
falas
02/01/2018

Gjakove
falas
02/01/2018

Shkup
falas
02/01/2018

Oher
falas
02/01/2018

Gostivar
falas
02/01/2018

Vitia
falas
02/01/2018

Dibër
falas
02/12/2017
Monedha euro

Kush ka monedha te shkoqura euro dhe deshiron ti kthej ne leke le te telefojne. 10 cent = 10 leke, 20 cent = 20 leke, VETEM TE SHKOQURA,

Tiranë
falas
Ofroj vend pune Ekonomiste 03/07/2017
Ofroj vend pune Ekonomiste

Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km.5, prane "Tek Stela") eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi per prodhimin e dyerve dhe dritareve PVC dhe alumin. Kompania jone eshte partnere me VEKA AG, nje nga kompanite me prestigjoze ne bote per profile PVC. Kerko...

Tiranë
falas
30/05/2017
Kerkojme sponsor

Kerkojme nje sponsor per nje projekt real ne Shqiperi. Ofrojme kuotat e kompanise qe e mbulojne tre here shumen e kerkuar . Per me shume informacion na kontaktoni.

Tiranë
falas
14/05/2017
KERKOJ FEMER

JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM

Tiranë
falas
11/05/2017

Berat
falas
hua dhe financim 14/03/2017
hua dhe financim

Pershendetje,une jam nje individ i cili ofron fonde per l nderkombetare. Me nje kapital qe do te perdoret per te dhene hua ne mes individeve ne te shkurter dhe afat te gjate duke filluar nga 4000 500,000 per te gjithe te renda, duke qene ne nevojat reale, shkalla e interesit eshte 3% ne vit Une jam ...

Kumanove
falas
hua dhe financim 14/03/2017
hua dhe financim

***Pershendetje,une jam nje individ i cili ofron fonde per l nderkombetare. Me nje kapital qe do te perdoret per te dhene hua ne mes individeve ne te shkurter dhe afat te gjate duke filluar nga 4000 500,000 per te gjithe te renda, duke qene ne nevojat reale, shkalla e interesit eshte 3% ne vit Une j...

Prishtine
falas
02/02/2017
Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste

Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste te kete minimalisht 2 vjet eksperience pune.Pagesa e kenaqeme. Adresa:Rruga Brigada e VIII pallati jeshil ngjitur me universitetin Metropolitan hyrja nr 4 kati 10 Email:[email protected] Nr tel:0695743167 Ju lutem dergoni CV ne email.

Tiranë
falas
31/01/2017
Kerkon te punesoje

Kompleksi Eiffel kerkon te punesoje kamarjer,banakjere,ekonomiste.Te interesuarit duhet te kene eksperience pune.

Tiranë
falas
10/12/2016

Tiranë
falas
Cift f m per treshe . Vetem femer 20/11/2016
Cift f m per treshe . Vetem femer

Cift m25 f23 per femer te gatshme per 3she

Tiranë
falas
23/10/2016

Shkodër
falas
23/10/2016

Shkodër
falas