Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Administrim Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
11/10/2018
Tiranë falas
10/10/2018
Tiranë falas
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 26/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I DASHURI te SHPEJTE DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja si ne vijim : Semundje Te Renda, - Te shpejte te kthimit te dashuri te personit te aimee, - Nese dashuria juaj ju kane lene (ajo do te kthehet si nje qen prapa tij master) -...
Peje falas
23/07/2017
shree Travels and Transport Company.
shree Travels and Transport C/o. We are providing all kinds of travels vehicles like toyota, suzuki, tata and mini buses also available. For more information contact us on +91-9881666137 or mail us on [email protected] mave2017info1001
Te gjitha qytetet falas
22/09/2016
MULTIKOP
We are looking for economist for work in representative office in Tirana which is going to be open from 01.11.2016. l The successful candidate will ideally have: Previous experience working in preparing bussiness plan and feasibility studies will be an advantage Highly enthusiastic with a positive a...
Tiranë falas
oficere mjekesore, infermiereve, Zyrtareve Research, zyrtaret Administrative, pritesi, e.t.c. 20/05/2016
oficere mjekesore, infermiereve, Zyrtareve Research, zyrtaret Administrative, pritesi, e.t.c.
Nestlé eshte kompania me e madhe e ushqimit ne bote, me nje fokus ne ushqyerit, Health & Wellness, kompani udheheqese te ushqyerit, shendetin dhe Wellness ne bote. Misioni yne e "ushqimit te mire, te mire Life" eshte per te siguruar konsumatoret me prove te mire, zgjedhje me te kalori...
Kumanove falas
13/05/2016
Itali falas
30/04/2016
Itali falas
offrire prestiti tra privati ??seri 30/04/2016
offrire prestiti tra privati ??seri
Confesso di credito a chi può pagare, se Il denaro bisogno o problema, mi sento u disposto a darvi credito, mi fanno prestiti a breve termine e lungo termine Termine con un particolare interesse e una scadenza del primo Posizione. Sono venuto per aiutarti a risolvere tutti i problemi Quindi, se si ...
Itali falas
femije embel parrots afrikane gri tani gati per miratim 03/01/2016
femije embel parrots afrikane gri tani gati per miratim
femije embel parrots afrikane gri tani gati per miratim keto parrots si qene te trajnuar per te folur, ata mund te thone upto 250 fjale dhe madje edhe me shume, ata jane te trajnuar edhe per te jetuar me femijet dhe kafshet e tjera ne kompleksin e keshtu kafshet shtepiake dashuruar eshte koha juaj p...
Shkodër falas
18/12/2014
Ne fushen alimentare supermarket e personale
Disponibilita korreksi edukatcione e shume shume i qete dhe si i thone italiant bela prezenta.
Tiranë falas
18/12/2014
Ne fushen alimentare supermarket e personale
Disponibilita korreksi edukatcione e shume shume i qete dhe si i thone italiant bela prezenta.
Tiranë falas