Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj shok udhetimi

Të gjitha Individ Kompanitë
Kerkoj femer per pushime 25/08/2019
Kerkoj femer per pushime
Kerkoj nje femer per pushime dhe per te kaluar bukur nje fundjave ne jug jam 35 v i kulturuar kush eshte pa komlekse dhe i pelqen te defrehet te argetohet te udhetoje te me kontaktoj 068 409 7694
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/07/2019
Pushime sebashku per 1000 euro.
Pershendetje, Deshiroj te kaloj pushime te kendshme me nje vajze deri ne 29 vjec, ku fjala kyce te jete argetim. Paraqitja eshte e rendesishme dhe komunikimi. Perpos faktit qe pushimet i paguaj une dua qe, dua ti bej dhe nje dhurate prej 1000 euro pasi te vendosim qe te kalojme 1 ose 2 jave sebashku...
Tiranë 1000.00 Euro €
25/07/2019
Kerkoj shoqe udhetimi
Kerkoj nje shoqe udhetimi per ne dimer ne thailand nje jave, xhpenzimet i kam un. Whats up +491631096949
Kontrolloni me shitësin
21/07/2019
Takim ne tiran
Takim ne tiran
Tiranë 100.00 Euro €
17/07/2019
pushim ne svicer falas
pershendetje, kerkoj femen prej Moshes 18-30, just friends per shoqni udhetim . ne svicer. jam 29 vjeqar- me thojn Shum njerz sympatik. jetoj ne Luzern me shkruaj e mail dhe flasim.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
14/07/2019
Te dua
Kerkoj nje babi te paraqitshem gay
Fier 2.00 Euro €
Udhetim ne Stamboll (Turqi) 03/05/2019
Udhetim ne Stamboll (Turqi)
Jemi dy shoke... Cuna serioz qe preferojme udhetimet turistike kerkojme dy shoqe ose dy goca nga mosha 19-28 vjece per nje udhetim turistik tre ditor drejt Stambollit! per me teper cel 0676319646
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/04/2019
Weekend travel friend
Kerkoj femer qe pelqen udhetimet. Te me shoqeroje fundjavave to explore albania. Kush eshte e interesuar te kontaktoje nepermjet modulit.
Kontrolloni me shitësin
13/03/2019
Kerkoj shoqe per udhetim Dubai 4 jave
Kerkoj nje shoqe simpatike per shoqeri ne Dubai..........cdo gje e paguar. Data e udhetimit 22 Mars 2019. 25 dite dite te paharueshme......Qyteti i endrave. Ferma duhet te kete klass......trophy girl...takime biznesi. Cell 684664688 [email protected]
Tiranë falas
kerkoj shoqe udhetimi 10/03/2019
kerkoj shoqe udhetimi
kerkoj shoqe udhetimi per te kaluar fundjava te bukura per me shume 0676319646
Tiranë falas
07/03/2019
Kerkoj nje femer per te kaluar fundiave te bukur
Jam mashkull 32 vjec i regullt i kulturuar Kerkoj nje femer 18- 30 vjec pa komplekse per te kaluar fundiave te bukur brenda ose jashte vendit per me shume 0676319646
Tiranë falas
27/09/2018
Kerkoj shoqe udhetimi
Kerkoj shoqe pergjate nje udhetimi turistik jasht vendit nga dt 1 deri 7 tetor. Thjesht shoqeri. Dhoma te vecanta. Pa komplekse pa diskutime te kota. Jam 28, i kulturuar, i rregullt. Sms ju lutem. Flm☺
Tiranë falas
06/08/2018
Kerkoj shoqeri per pushime
Pershendetje cuna. Kush eshte per 1jave shoqeri gjate muajit shtator. Une jetoj jashte dhe do jem per pak kohe ne shqiperi. Shoqeri argetim pushime. 1jave dhermi ose himare. Vetem cuna qe jetojne jashte shqiperise dhe qe do jene thjesht me pushime edhe ata. Faleminderit.
Tiranë falas
30/07/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
30/07/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
23/07/2018
Pushime ne Spanje
Dua te bej nje udhetim ne plazhet e Frances dhe Spanjes per nja dy jave. Cdo dy dite nje plazh te ri duke filluar nga Monaco ne Malaga. Kerkoj nje shoqe. Jam 47 vjec dhe punoj si avokat ne Itali. Jam tip sportiv, i serioz dhe me pelqen shoqeria e udhetimet.
Te gjitha qytetet falas
23/07/2018
Kerkoj nje vajze nga mosha 18 der 25 per shoqerim ne pushime ne jale tek folie
Kerkoj shoqerim vetem per folie 4 dit pushime, 10 me 15 gusht . Mosha nga 18 der 25. Une jam 19.
Tiranë falas
21/07/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
Pershendetje jam nje djal 30 vj i palestruar 190cm 80 kg shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
20/07/2018
"KERKOJ Shoqe,Mike Per Udhetim!!!
Jam nje djale 29 vjec i bukur me trup te bukur dhe me pelqen te udhetoj shpesh.Dua femer qe te udhetojme bashke...vetem te me kontaktojne 20-30 vjece npermjet modulit. Skype P.S:Uhetimi i rradhes do jet ne turqi.Stanboll,Antalja,Kapadokja etj... [email protected]
Tiranë falas
29/04/2018
Kerkoj femer per lojra erotike.
JAM 30 VJEC 190 CM 82 KG I PALESTRUAR PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PR CDO FEMER APO MAMI QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
20/04/2018
kerkoj shoqe per udhetim
Meqe shkoj dy her ne muaj ne Sarand kerkoj nje femer nuk kea rendesi mosha dhe e garantoj qe jam shum i rregullt dhe konspirativ plus qe do kenaqet ne bregdetin Jonian,te interesuarat mun te me kontaktojn ne modul.
Tiranë falas
19/04/2018
Kerkoj shoqe per udhetim
Meqe udhetoj dy her ne muaj per Sarand kerkoj nje femer nuk ka rendesi mosha te me shoqeroj per maredhenie intime dhe mjaft sekrete,te interesuarat mund te me japin email ose nr cel
Tiranë falas
16/04/2018
Kerkoj nji femer te me shoqeroj ne ishullin Bali
Kerkoj nje femer te moshes 18 deri 40 vjeqare per lidhje separi sektörete me qellim serioz. Ti duhet te jesh e arsimuar jo me e gjat se 170 cm e bukur e natyrshmr dhe shum e hapur dhe e gatshme per nje LIDHJE Te te. Duhet te posedosh pasaport. Une jam nje biznismen qe jetoj jasht vendit. Jam i divo...
Tiranë falas
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 25/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I DASHURI te SHPEJTE DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja si ne vijim : Semundje Te Renda, - Te shpejte te kthimit te dashuri te personit te aimee, - Nese dashuria juaj ju kane lene (ajo do te kthehet si nje qen prapa tij master) -...
Elbasan falas