Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tendera

Të gjitha Individ Kompanitë
19/02/2018
Tiranë falas
понудата на кредити и промовирање на финансирање на пр 12/12/2016
понудата на кредити и промовирање на финансирање на пр
понудата на кредити и промовирање на финансирање на проекти за целите на години, со само една претплата да го плати. Здраво, Ако вашата желба е да се добие брз и сигуÑ...
Kercove falas
A keni nevoje per ndonje ndihme financiare? 10/12/2016
A keni nevoje per ndonje ndihme financiare?
A keni nevoje per ndonje ndihme financiare? Per te dy biznes dhe perdorim personal, ne qofte se po, na kontaktoni permes Email:[email protected]
Durrës falas
Kerkoj njeri biznesmen zyrtar ose politikan jam 42.173 75 kg shqiperi e europe 26/10/2016
Kerkoj njeri biznesmen zyrtar ose politikan jam 42.173 75 kg shqiperi e europe
Kerkoj njeri me titull ose biznesmen te ndergjegjshem me kultur te gjer Brenda vendit Ose Europ tme ndimoj te punoj se jam pa pun te tjerat jam I gatshem Nese I nevojitet nje si une jam 42vj.175-75 kg aktiv pasiv familjar I rregullt e me kultur Jami gatshem CDO koh Vetem tme shkruajn ai qe permbush ...
Fier falas
30/04/2016
Itali falas
27/09/2009
Shitje Aksione ne Kompani Sigurimi
Shes Aksionet ne Kompanine e Sigurimeve " Eurosig " Sha me qender ne Tirane. Vlera totale 10 milione leke. Te interesuarit te kontaktojne me Nr. Tel : +355 42 234947 , ose +355 42 271455 ose me Cel : 0672769411
Tiranë falas
14/09/2009
Prokurim 1 vjecar per transport minerali Mamez-Llogovc
Kompania minerare :gnt75 shpk organizon prokurimin per transportit e mineralit nga Mamez ne Llogovc per nje periudhe 1 vjecare. Specifikimet teknike 1.Distanca(vajtje/ardhje): 240 Km 2.Kapaciteti mujor: 30.000 Ton 3.Çmimi limit 13 Euro/Ton Per ofertat tel ne : 0682078751 ose dergoni mail ne adresen...
Tiranë falas
18/07/2008
kerkoj pune
Jam ing.ndertimi, me nje eksperience prej 23 vjet, ne zbatim, hartim preventiva, dokumentacioni teknik, etj.perdori shume mire kompjuterin, si dhe autocad, zoteroj gjuhen angleze me shume ne te shkruar e perkthim e me pak ne te folur, po keshtu dhe gjuhen italiane. kerkoj qe te punesohem ne nje firm...
Tiranë falas