Kontrolloni me shitësin
Kerkohet ekonomiste

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
174 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet ekonomiste

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
174 shikime

Përshkrimi

Kerkohet nje person qe ka mbaruar nje dege te ekonomikut dhe deshireon te punoje per nje zyre kontabiliteti te huaj, ne hedhje te dhenash.
Orari eshte pjeserisht fleksibel. Paga eshte e kenaqshme. Nuk ka nevoje per eksperience te meparshme. Duhet te kete njohuri baze ne fushen e ekonomise dhe duhet te dije anglisht.
Na kontaktoni ne whatsapp ose me email

Profili i G&G Accord

G&G Accord
G&G Accord Regjistruar për 4+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni G&G Accord (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  G&G Accord
  G&G Accord
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. "EGNATIA", 2008, Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.31418, 19.44965

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkohet ekonomiste nga G&G Accord