Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet FinanciereKontabiliste

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
35 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet FinanciereKontabiliste

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
35 shikime

Përshkrimi

Kerkohet Financiere/Kontabiliste. Te jete e diplomuar ne Finance/Kontabilitet. Te kete mbi dy vite eksperience pune ne kete profil, Te zoteroje ose te kete njohuri mbi programin Financa 5. Te jete e komunikueshme, bashkepunuese dhe me deshire per te punuar ne grup. Mosha 25 deri 35 vjec. Ofrohen kushte te mira pune. Orari e hene e shtune 09:00 deri 17:00, e diel pushim. Aplikantet te dergojne CV ne adresen [email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Të gjitha

Profili i ISANET

ISANET
ISANET Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni ISANET (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ISANET
  ISANET
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Panorama, Stacioni Trenit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33588, 19.81084

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkohet FinanciereKontabiliste nga ISANET