Kontrolloni me shitësin
Manutentor fognature

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
133 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Manutentor fognature

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
133 shikime

Përshkrimi

Kerkojm punetor ndertimi si Murator e manoval per Pune ne trasferta Zona Itali ne la spezia, per informazion tel. 3806447837

Profili i Shpetim

Shpetim
Shpetim Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Itali, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Shpetim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shpetim
  Shpetim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  La Spezia, Itali, Bota, DIASPORA
  38.89037, -77.03196

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Manutentor fognature nga Shpetim