Kërko

Pa pagesë
Ofrohet pozicion pune per persona me gjuhe te huaja

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
152 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Ofrohet pozicion pune per persona me gjuhe te huaja

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
152 shikime

Përshkrimi

Pespa Alumin Shpk., shoqeri Leader ne prodhimin e sistemeve dhe produkteve te aluminit kerkon te punesoje nje person qe te kete mbaruar per gjuhe te huaja ose Marredhenie Nderkombetare.

Aftesite qe duhet te kete aplikuesi:
- Te kete perfunduar studimet per Gjuhe te Huaja ose Marredhenie Nderkombetare
- Te kete njohuri ekselente te gjuheve : Anglisht dhe Italish, Frengjishtja perben avantazh!
- Mosha e preferuar 25-30 vjec
Preferohen ata me eksperienca pune te meparshme
Te interesuarit te na kontaktojne ne:
E-mail: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 14 Shkozet-Durres, Lagjia 14 Shkozet-Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Ofrohet pozicion pune per persona me gjuhe te huaja nga Anonim