Kërko

Pa pagesë
Ofrohet vend pune Arkitekt

Oferta Pune
Postuar 8 vjet më parë
71 shikime

Pa pagesë
Ofrohet vend pune Arkitekt

Oferta Pune
Postuar 8 vjet më parë
71 shikime

Përshkrimi

Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punesimit per Arkitekt.
Kriteret e kerkuara:
-Te ket diplome universitare per arkitekture
-Te kete njohuri te mira te programeve: Autacad, 2D, 3D, 3d Max, Vray, Photoshop
Preferohet Vendbanimi ne Durres
Ju lutem vendosni ne subjektin e e-mailit pozicionin per te cilin aplikoni
Adresa: L.14, Shkozet, Perballe Gjykates se Apelit
Web: www.pespagroup.com
E-mail: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 14 Shkozet-Durres, Lagjia 14 Shkozet-Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofrohet vend pune Arkitekt
  Pa pagesë Ofrohet vend pune Arkitekt nga Anonim