Kërko

Pa pagesë
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
142 shikime

Pa pagesë
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
142 shikime

Përshkrimi

ofrojme Çadra me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe organizime te
ndryshme, me cmimet me te lira,
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
ose na kontaktoni ne nr 0682290127

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  tirane, tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier
  Pa pagesë Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier nga Anonim