Lidhje sekrete

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
10319 shikime
Nuk ka foto

Lidhje sekrete

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
10319 shikime

Përshkrimi

Persh jam nje vajze 31 vjece kerkoj nje lidhje te gjate sekrete me nje djal 31 der 40 vjec

Te jete i sinqert me mua i dashuri te di te kenaq nje femer

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Majlinda

Majlinda
Majlinda Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lushnjë, Fier, SHQIPERI

Kontaktoni Majlinda (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Majlinda
  Majlinda
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lushnje, 9005, Lushnjë, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidhje sekrete nga Majlinda