Kërko

Pa pagesë
kerkojm Babysitter prej 15 gusht 2018

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
206 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
kerkojm Babysitter prej 15 gusht 2018

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
206 shikime

Përshkrimi

Pershendetje

Kerkojm nje babysitter per me dat 15 gusht 2018 per dy femije.
Personi i preferuar te jet mbi moshes 30, te ket pervoj ne ket lemi te jet i qet dhe te ket durim. Gjithashtu te jet i paster dhe te di te gatuaj ( mbi te gjitha per femijet).
Pun shtes te ndihmoj ne punet e shtepis do vleroshet shum nga ne.

Pres pergjigje serioze me numer telefoni qe tju kontaktojm. Ju faleminderit

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  zvicer, zvicer, Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë kerkojm Babysitter prej 15 gusht 2018 nga Anonim