Kërko

Pa pagesë
Shitet Mercedes Benz A180 Klima Automat Diesel 124.000 km Originale

Vetura,gjejmakina
Postuar 7 vjet më parë
139 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet Mercedes Benz A180 Klima Automat Diesel 124.000 km Originale

Vetura,gjejmakina
Postuar 7 vjet më parë
139 shikime

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz A180 Diese Klimal me kambio automatike me 124.000 km ORIGINALE e ardhur nga Germania dhe me dokumenta te rregullta taksa te paguara asigurazion kolaudim etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gateshme per ta kontrolloni ne servisin tuaj te besuar per cdo lloj testi.Kilometrat jane originale dhe te pandryshuara ose te levizura.Makina ka kambio automatike kondicioner xhama elektrik ABS ESP timon hidraulik goma me gjendje shume te mire tapiceria e brendeshme ne gjendje shume te mire dhe e mbajtur nga nje person ne Germani. Targat dhe taksat jane te paguara asiguracion kolaudim etj
Per cdo informacion mund te me kontaktoni ne numurin
Tel:+355 68 20 86 987
Cmimi:5.500EUR

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet Mercedes Benz A180 Klima Automat Diesel 124.000 km Originale nga Anonim