Kontrolloni me shitësin
Kapanon per blerje ose qera

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 3 vjet më parë
139 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kapanon per blerje ose qera

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 3 vjet më parë
139 shikime

Përshkrimi

Kerkohet kapanon per blerje ose me qera,
Nga 2000 m2 deri ne 5000 m2.

Zona Tirane - Durres

Email: [email protected]
Tel:+355694434770

Profili i Alu Glass Shpk

Alu Glass Shpk
Alu Glass Shpk Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Alu Glass Shpk (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Alu Glass Shpk
  Alu Glass Shpk
  1 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane-Durres, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kapanon per blerje ose qera nga Alu Glass Shpk