55000.00 Euro €
SHITET TRUALL DUDAS SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 vit më parë
175 shikime

55000.00 Euro €
SHITET TRUALL DUDAS SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 vit më parë
175 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje truall me:
Sipërfaqe :???? 300 m²
Adrese:???? rr. Ahmet Haxhija, Dudas, Shkoder

–✔ Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe afer
sherbimeve te tjera.
–✔ Ne truall ka dhe nje ndertim prej 81.9 m²

????ÇMIMI: 55,000 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 9 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1698 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  9 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET TRUALL DUDAS SHKODER SHITET TRUALL DUDAS SHKODER SHITET TRUALL DUDAS SHKODER SHITET TRUALL DUDAS SHKODER SHITET TRUALL DUDAS SHKODER SHITET TRUALL DUDAS SHKODER
  55000.00 Euro € SHITET TRUALL DUDAS SHKODER nga Rino Nika